(044) 233-46-69     123@nbc.ua

Як вигідно придбати пиломатеріали у Львівській області: е-торги

Електронні аукціони на товарних біржах України надають можливість підприємцям та державним лісозаготівельним господарствам знаходити надійних партнерів, укладати вигідні угоди. Ефективна реформа ринку, яка стартувала у 2019 році, дозволила сформувати зручні торговельні майданчики. Сьогодні кожен, хто бажає взяти участь в аукціоні, може сплатити орендну плату та запропонувати товар чи свою ціну за потрібний лот. Чесна конкуренція на Українській універсальній біржі гарантує клієнтам прозорі умови продажу та дотримання регламенту. Електронна система працює цілодобово, пройти реєстрацію можна дистанційно.

Е-торги на УУБ

ТОВ «Українська універсальна біржа» було зареєстроване у 1997 році. За довгий період роботи сервіс здобув бездоганну репутацію надійного та чесного партнера. На офіційному сайті біржі https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupyty-pylomaterialy-u-lvivskij-oblasti-na-e-auktsionah/ розміщені актуальні дані щодо особливостей торгів деревиною у Львівській області та інших регіонах Україні. Електронні торги відбуваються за попереднім графіком, який є у загальному доступі. Надати документи та заповнити заяву-анкету можна дистанційно, скориставшись шаблонами на біржовому порталі. Для участі в аукціоні потрібно отримати згоду Наглядової ради та укласти договір оренди майданчика. Пакет документів із завіреними копіями є можливість надіслати Новою Поштою.

Пиломатеріали у Львові та області

Купити сировину для подальшої обробки можна на торгах Української універсальної біржі. Після реформування ринку 100% деревини, яка поступає у продаж від лісгоспів, має реалізуватися саме через електронні майданчики. Це зручно для підприємців та власників компаній, що займаються виготовленням: • меблів чи фурнітури; • будівельних матеріалів, кріплень; • дверей, покриття для підлоги тощо. Пиломатеріали можуть вироблятися як з хвойних, так і з листяних порід дерев. Від цього залежить їх подальше використання та вартість.

Головний плюс аукціонів, що проходять в електронному форматі

Підприємцям зі Львова та інших областей не потрібно витрачати час на пошук потрібної кількості деревини. Якісний товар у будь-який час можна знайти на аукціоні. Реєстрація та акредитація проходять онлайн, всі ціни прозорі, біржа слідкує за можливим витоком інсайдерської інформації та гарантує партнерам супровід угод. Сучасний ринок деревини пропонує всім учасникам справедливі умови торгів, рівний доступ до інформації та можливість торгувати на ліцензованих біржових майданчиках.

Від чого залежить ціна деревини

Початкову вартість на аукціони визначає продавець. Вона залежить від: 1. виду та сорту деревини; 2. породи дерева, якості обробки; 3. витрат на заготівлю, транспортування тощо. Учасники торгів, які виявили бажання придбати лот, пропонують свої варіанти ціни. В результаті торгів можна купити потрібну кількість деревини за середньою ринковою вартістю. Всі пропозиції прозорі, жодних доплат та тіньових домовленостей не передбачено. Такий формат ринку дозволяє кожній компанії отримати найкращу пропозицію.