(044) 233-46-69     123@nbc.ua

Який ідеальний коуч?

Професія коуча має на увазі, що людина робить себе сама. Для досягнення найменших успіхів у цій справі необхідно не лише стати дипломованим фахівцем, знайомим з теорією та базовими поняттями, а й бути найуспішнішим у будь-яких галузях. Тільки коуч, що особисто пройшов шлях успіху, здатний провести цим шляхом свого підопічного натхненно і результативно.

Саме тому, незважаючи на те, що ми говорили вище про те, що коуч працює з клієнтом за допомогою питань, все-таки найголовніший інструмент коуча — це його особистість!

Оскільки коучинг – це робота з людиною чи колективом, то коуч повинен мати певні навички, які допомагають йому зробити цей процес успішнішим. Можна відзначити такі якості, які йому у цьому допоможуть:

 - комунікабельність. Оскільки процес консультування передбачає спілкування, вміння встановити довірчі відносини, а також слухати та ставити запитання;
 - здатність аналізувати складні ситуації з використанням різних технік та прийомів;
 - Схильність до креативного мислення. Працювати коучем означає фантазувати і розширювати звичне бачення під новим кутом;
 - Бажання допомагати людям. Тільки щире бажання зробити життя іншої людини краще дозволить зробити співпрацю продуктивною;
 - емоційна стійкість, яка дозволить тверезо оцінювати вкрай складні життєві ситуації клієнта;
 - Оптимізм та віра в клієнта. Щоб заряджати позитивом іншу людину, необхідно випромінювати позитивні емоції;
 - впевненість у собі дуже важлива якість, що дозволяє бути коучем, який надихає і якому вірять люди;
 - Постійний саморозвиток та робота над собою.
 
Щоб стати хорошим коучем, необхідно мати багатий життєвий досвід, бажано бути експертом у тій чи іншій галузі, а також мати свої особисті досягнення. Так коучу набагато простіше визначити свою нішу і бути в ній затребуваним.

Наприклад, колись "нещасна у стосунках людина", проробивши тривалу роботу над собою, повністю змінилася і створила кращі стосунки у своєму житті. Став впевненим у собі, розвинув почуття власної гідності, навчився цінувати себе і партнера, і з кожним днем кохання у його стосунках стає все більше й більше. Цій людині було набагато легше бути коучем по партнерським відносинам, т.к. він розуміє "біль" клієнта, знає, який це непростий шлях трансформації. Але він також знає, що пройти його можна! Адже він сам і є прикладом сили бажання і того дива, яке він створив у житті своїми руками!

І якби у вас виникло бажання опрацювати тему щасливих стосунків у своєму житті, то до якого коуча звернулися б ви?

До того, що самотня, нещасна і без сім'ї? Чи до цього, який випромінює гармонію, щастя та любов, який збудував стосунки своєї мрії з коханою людиною?
Думаю відповідь очевидна.

P/S: Пропонуємо переглянути, відео корпоративний тренінг з продажу, а також, відео тренінг Робота з запереченнями та сумнівами клієнтів, що проводить Наталія Дехтерьова.

Також, пропонуємо цікаві статті поради - Як досягти поставленої мети. Як досягти мети? Технології що допомагають у продажах, в періуд кризиса. А також, 5 кращих способів знайти нових клієнтів, нові технології