(044) 233-46-69     123@nbc.ua

Перемогти себе — значить досягти успіху

Будь-якій справі передує початок шляху. Всім відома приказка "Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні!", але не всі її дотримуються.
  «Зволікання - смерті подібно!».
  Зроби крок уперед і все вийде, адже шлях до вашої мети вже обраний, і у виборі правильності шляху не потрібно сумніватися.
  "Свідомість власної безпорадності - вбиває всяку мужність".
   Впевненість приходить через постійне відвідування семінарів, спілкування з більш досвідченими бізнес-партнерами, звертайтеся до них за допомогою, не соромтеся ставити запитання. На кожне питання, як правило, існує щонайменше п'ять відповідей, знайдіть їх.
  Якщо ви не задоволені своєю впевненістю, то маєте зрозуміти, що існують способи покращити становище. Визнавати це і не робити нічого для покращення ситуації — просто безглуздо. Просто — вважайте себе більш щасливою людиною. На початку шляху з нашого бізнесу продавайте успіх партнерів. Сама свідомість успіху повинна вселяти впевненість і те, що скоро він буде і у вас, сумніватися в цьому не потрібно. Усвідомте всю красу та красу життя. Подумайте над цим, відчуйте свою фінансову незалежність, і що за цим піде.
  Набути впевненості в собі разів у десять простіше, ніж уявляється більшості людей. Це не дар, який шанує доля окремим винятковим особам. Це схоже на вміння їздити на велосипеді. Розвинути свої здібності за достатнього бажання може будь-яка людина, але цього потрібно БАЖАТИ!
  Довіряйте своїй інтуїції, вона ніколи вас не підведе, вірте у себе.
  Все, що відбувається з вами, веде до піку, вершини щастя та благополуччя. Таким чином, ваша підсвідомість почне працювати на успіх.
  Впевненість у собі — це ключ до перемог, до перемоги над собою. Перемогти себе - значить перемогти всіх і все! Чим більше ви будете впевнені в собі, тим правильніше ви поступатимете і тим більше вам довірятимуть інші.
  Попрацюйте трохи над собою, над своєю мовою, позбавтеся непотрібних вигуків-паразитів. Спробуйте записувати всі ваші розмови на диктофон і при аналізі побачите, скільки зайвого ви сказали, наскільки ви впевнені були або, навпаки, на чому не варто взагалі зупинятися. Ваша мова має бути лаконічною і зрозумілою. У жодному разі при розмові не тримайте руки в кишенях, не схрещуйте на грудях, ні чого не крутіть в руках, - це не дає можливості зосередитися співрозмовнику на ваших словах, а тільки показує вашу нервозність. Позбудьтеся неприємних звичок, які відволікають співрозмовника. Жестикулюйте при розмові, це надасть словам найбільшої ваги та виразності, але не зловживайте цим.
  Насамперед пробудіть у собі прагнення досягти успіху. Порахуйте скільки переваг це вам дасть. Думайте про те, що будуть означати вам додаткова впевненість у собі і здатність переконливо і ясно висловлювати свої ідеї та думки. Подумайте про те, що це може і має означати для вас у доларах. Подумайте про те, яку радість принесе вам це.
   У будь-якій справі, яка потребує зусиль, деякі люди часом впадають у відчай і зупиняються на півдорозі, тому ви повинні постійно думати про те, що дасть вам цей бізнес, — думати доти, доки ваше бажання не досягне найвищого напруження. Ви повинні приступати до роботи з ентузіазмом, і тоді це призведе до успіху.
  Думайте постійно про успіх! Постійне відвідування семінарів та щоденний контакт з найбільш успішними партнерами максимально полегшить ваш шлях до успіху та максимально ускладнить відступ від успіху.
  Дозволю собі перефразувати висловлювання Вільяма Джеймса: «Отже, щоб стати успішним і впевненим, поводьтеся так, ніби ви і справді успішна і впевнена людина, зберіть всю свою волю для досягнення цієї мети, і тоді приступ невпевненості і неуспішності поступиться місцем поривам успіху та впевненості».
Налаштуйте себе на успіх, і він буде у вас, ви будете просто приречені на успіх!

P/S: Також пропонуємо дуже цікаві та корисні статті як - Основні прийоми продажів, які працюють у будь-якій сфері, а також - Як досягти успіху в житті? І подивідся відео тренінг Активні Продажі, https://www.youtube.com/watch?v=5JV-CsFGRqo нові технології.