(044) 233-46-69     123@nbc.ua

5 кращих способів знайти нових клієнтів

Пошук нових клієнтів може бути не тільки складним, але й заняттям, що розчаровує. Будь-який стартапер знає, як це витрачати свій час і докладати зусиль, намагаючись знайти клієнтів. Кожному успіху передує низка можливих невдач.

Але зовсім не обов'язково, щоби так було завжди. Ми хочемо запропонувати вам кілька способів пошуку потенційних клієнтів та взаємодії з ними, які ви знайдете не лише ефективними, а й простими у використанні. Просування товарів та послуг – найважливіша частина бізнесу і займатися їй потрібно регулярно, однак, вам це має приносити задоволення. Пам'ятайте, що якщо ви самі отримуєте задоволення від розкручування вашого бізнесу, вам буде простіше створити позитивне враження про себе та вашу компанію при спілкуванні з клієнтами.

1. Навчіть їх чогось нового
У вас як у власника власного бізнесу є низка певних навичок та знань, цікавих іншим. Ви можете поділитися професійним досвідом з цікавою публікою, одночасно просуваючи свої послуги.
 У вас є кілька варіантів залежно від ваших можливостей: найкращим варіантом буде об'єднати зусилля з іншими професіоналами з вашої області та проводити різні курси та тренінги – немає нічого ефективнішого за пряме спілкування з потенційними клієнтами. Але й онлайн можна зробити чимало: ділитесь корисними знаннями у LinkedIn, викладайте презентації на SlideShare або ведіть блог, пропонуючи читачам корисні поради та уроки.

2. Даруйте ваші товари на заходах.
Якщо ви займаєтесь просуванням конкретного продукту та хочете залучити аудиторію, найефективнішим способом буде роздача безкоштовних зразків та подарунків під час великої промо-акції.
 Знайдіть організацію чи event-менеджерів, яким було б цікаво зайнятися проведенням такого заходу чи лекції. Їм це допоможе розважити публіку, яка буде тільки рада отримати безкоштовно вашу продукцію, а вам забезпечить спілкування з цільовою аудиторією у неформальній обстановці, де люди не відчуватимуть, що їх примушують до покупки, і будуть раді скуштувати щось нове.
 Ви також можете надати ваш товар за значною знижкою для масових заходів, які проводять великі компанії. Негайний прибуток буде значно меншим, зате ваш логотип і продукт побачать сотні (якщо не тисячі) нових потенційних клієнтів.

3. Напишіть листа, який захочеться прочитати.
Якщо в листі немає корисної чи розважальної інформації, швидше за все його відправлять до спаму. Але якщо ви зможете створити ефективну розсилку, написавши щось цікаве або смішне, це зможе послужити поштовхом для здійснення покупки у вашому магазині або подальшого розповсюдження надісланої вами інформації.
 Візьмемо, наприклад, Wine Mine, винний магазин у Окленді, штат Каліфорнія. Ця компанія створила свій сайт за допомогою конструктора Wix. Їх щотижневе розсилання містить багато цікавої інформації про нові сорти вин, що надійшли у продаж, кумедний опис майбутніх дегустацій, а також жарти та анекдоти на тему. Такий тип листа – саме те, що користувачі хочуть знайти у своїй скриньці: короткий, інформативний, а головне – цінний контент.
Ви можете скористатися цими чудовими інструментами Wix App Market, які допоможуть вам створити максимально персоналізований лист.

4. Будьте ласкаві.
 Згідно з дослідженнями, кожна друга велика компанія Росії має свій благодійний бюджет і витрачає на благодійність від 11 до 17% чистого прибутку. Це ще не означає, що благодійна діяльність зарезервована виключно великим гравцям. Не варто думати, що вам потрібні якісь божевільні кошти. Ви можете бути впевнені, що будь-яка, навіть символічна сума, помножена на кількість нових клієнтів, залучених вашою соціальною діяльністю, піде на користь будь-якій благодійній організації.
  Більше того, благодійна діяльність допоможе вашому бізнесу сформувати позитивний імідж та зміцнити довіру клієнтів. Люди високо цінують добрі вчинки, тому заняття благодійністю, безумовно, розташує до вас потенційних клієнтів. Вже не кажучи про самозадоволення та справжнє задоволення, що випливають із здійснення доброї справи.

5. Стікери на допомогу.
Навіть якщо ви зуміли створити успішну рекламну кампанію в соцмережах, ніхто не заважає вам паралельно використовувати старі добрі наклейки. Так-так, саме наклейки, або по-народному — стікери.
  Використання стікерів – недорогий та дуже ефективний спосіб реклами фірми, послуг чи продукції. Головне тут вигадати яскравий короткий слоган, який з радістю підхопить ваша аудиторія. Такі наклейки можна розкладати в поштові скриньки, в кафе, класти їх (але не приклеювати!) під двірники машин і т.д.
 Ну і звичайно ж, не забудьте вказати на наклейках назву вашої компанії та адресу вашого сайту!

P/S:  Також пропонуємо цікаві статті поради:
**  Чего не должен делать руководитель. Полезно знать.
*** Как влюбить в себя парня проверенные способы. Интересные советы.
**  Дізнайтесь як заробити гроші в інтернеті? Коресна порада.
*** Потрібно знати, Як досягти успіху в житті? Поради психолога.